Zelené potraviny

 
ZELENÉ POTRAVINY – aby organismus správně fungoval, je potřeba pro každou jednotlivou buňku kvalitní výživa. Nejlepším zdrojem takové výživy jsou zelené potraviny. Lidskému tělu dodají přesně to, co potřebuje. Jsou bohatým zdrojem minerálů, vitamínů, enzymů a dalších bioaktivních látek – a proto se řadí mezi superpotraviny. 

Zelené potraviny jsou zpracovávány tím nejšetrnějším způsobem pro zachování všech živin aby dokázaly proniknout až do buněk, které chrání – vyživují – detoxikují.

S takovými potravinami si můžete dopřát dávku minerálů, vitamínů, enzymů nebo aminokyselin v nejlepším poměru. Konzumací zelených potravin si zajistíte lepší imunitu, efektivnější metabolismus a celkové zdraví. Podporují trávicí systém, mají regenerační účinky a antioxidační efekt – tím zabraňuje předčasnému stárnutí. 

Zelené potraviny obsahují chlorofyl – zelené barvivo, které je nositelem energie – funguje v rostlinách jako krev u živočichů. Chlorofyl zlepšuje krevní obraz, působí protizánětlivě a podporuje regeneraci a hojení. 

Zelené potraviny jsou plné živin a energie – působí jako prevence civilizačních chorob. Posilují orgány se sníženou aktivitou a odkyselují organismus.

Mezi zelené potraviny patří tepelně neupravené rostliny – mladý ječmen, pšenice, rostlinné výhonky, sladkovodní nebo mořské řasy, fytoplankton, chlorella a spirulina. Jednotlivé složky v zelených směsích se připravují tak, aby se vzájemně doplňovaly a tak přinesly synergický efekt.


CHLORELLA MANNA™ PRÁŠEK – přírodní antioxidant, zdroj netoxických vstřebatelných živin…


CHLORELLA MANNA™ TABLETY – přírodní antioxidant, zdroj netoxických vstřebatelných živin…


CHLORELLA TABLETY – velký obsah bílkovin a chlorofylu…


MLADÁ PŠENICE BIO – je zdrojem chlorofylu, obsahuje mnoho vitamínů a více než 50 minerálů…


MLADÝ JEČMEN BIO – obsahuje široké spektrum vitamínů a minerálů, bohatý zdroj chlorofylu…


OCEAN’S ALIVE MARINE PHYTOPLANKTON – má silné protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, zlepšuje pamět, zvyšuje vitalitu a… 


ORMUS SUPER GREENS BIO MÁTOVÝ  vysoký obsah živin, ekologicky pěstovaná zeleň…


SPIRULINA TABLETY BIO  – nutričně bohatý doplněk stravy…


VITAMINERAL GREEN™ PRÁŠEK – obsahuje pouze přírodní látky, je využita technologie pro zachování živin… 


VITAMINERAL GREEN™ KAPSLE – 100% přírodní „superpotravina“, technologie TrueGanic