STRESS AWAY™ ROLL-ON

Stress Away™ Roll-On – jeho unikátní kombinace esenciálních olejů vám dodá úlevu od každodenního stresu, sníží napětí a navodí pocit pohody.  

 obsahuje unikátní kombinaci esenciálních olejů pro účinnou úlevu od každodenního stresu. Vůně Stress Awya snižuje napětí a navozuje pocit pohody. K povzbuzující vůni přispívá i limetkový olej bez obsahu kumarinu. (Běžná limetka, stejně jako většina citrusových esenciálních olejů, obsahuje kumarin, který je potencionálně fotosenzitivní při přímém slunečním záření.) Vyzkoušejte tento 100% přírodní parfém s úžasnou vůní!

Terapeutická kvalita esenciální olejů společnosti Young Living

Světovou jedničkou v produkci 100% přírodních esenciálních olejů, které mají  nejvyšší terapeutickou třídu je společnost Young Living. Proces výroby, který se nazývá „seed to seel“ – „od semínka k obalu“ je klíčem ke kvalitě a čistotě olejů. Tento proces zajišťuje maximální kontrolu nad celým procesem při vzniku těchto esenciálních olejů; pěstování rostlin na vlastních farmách – pečlivá destilace – testování olejů v laboratoři – konečné zabalení produktů.

Zakladatel společnosti Dr. Gery Young, studoval v Egyptě, ve Francii a ve středomoří starověké způsoby výroby esenciálních olejů a jejich využití pro tělesné a psychické zdraví. Gary Youngovi se podařilo dosáhnout takové kvality a účinnosti těchto esenciálních olejů díky pečlivé výrobě a podle původních postupů.  

 Složení:

• Kopajva (Copaifera reticulata) – tato pryskyřice je vylučována z kmene stromů 
• Limetka (Citrus aurantifolia) – občerstvující – robustní a lahodná vůně 
• Cedrové dřevo (Cedrus atlantica) – působí příznivě na mozek a zlepšuje relaxaci
• Vanilka (Vanilla planifolia) – sladké a teplé aroma vanilky uklidňuje a snižuje napětí
• Ocotea (Ocotea quixos) – vůně s exotickým nádechem a se skořicovým základem 
• Levandule (Lavandula angustifolia) – květinová vůně levandule zklidňuje napjatou mysl
• Kokosový olej 

  Použítí: důkladně protřepte a naneste na zápěstí, krk, paže nebo kamkoliv je vám to příjemné.

Forma:   Tekutina

Obsah:   10ml

Země původu:   USA

Cena:   1.250,- CZK          

Může způsobit podráždění pokožky. Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.