SECRET CERES

Secret Ceres je tradiční přípravek, který je užíván ženami v Asii po celá staletí. Je to jedinečný přípravek vhodný k očistě vagíny – přispívá k udržení dobrého stavu vaginální mikroflóry a také očisty na energetické úrovni. 

Secret Ceres obsahuje 100% přírodní složky. Rostliny, které jsou v tomto produktu zpracované a který tvarem připomíná krápník, vyrostly v úrodném, bohatém a neznečištěném prostředí. Ruční zpracování každého kousku Secret Ceres zaručuje jeho nejvyšší čistotu, kvalitu, účinnost a bioenergetickou hodnotu. Proto je Secret Ceres produkován pouze v omezeném množství.

Secret Ceres udržuje v dobrém stavu:

 • vaginální mikroflóru a je vhodný pro ženy, které si chtějí udržovat mikrobiální rovnováhu ve vagíně 
 • vaginální sliznici
 • porodní cesty, které jsou po porodu uvolněné 
 • citlivost vagíny – tím přispívá k lepšímu sexuálnímu prožitku
 • pokožku – vnější užití se doporučuje při epidermálních reakcích

Secret Ceres je ideální přípravek:

 • pro ženy, které upřednostňují lokální působení bez nežádoucích vedlejších účinků na celý organizmus
 • pro ženy, které se chtějí pročistit na energetické úrovni

Upozornění: v případě vážnějších potíží nebo opakujících se zdravotních problémů, po prodělané endometrióze, v těhotenství, při kojení a v období nedosažené plnoletosti je vhodné se před užíváním poradit s lékařem.

Očista vaginální sliznice napomáhá na energetické úrovni uvolnit emoční bloky, které souvisí s oblasti pánevní –  oblasti druhé čakry.

Druhá čakra je centrem sexuální energie – kreativity – ženství.

Žena tak má možnost:

 • otevřít staré nezpracované emoce, vzniklé při traumatických zážitcích v minulosti a které byly uloženy do podvědomí, například při špatných sexuálních zkušenostech, porodu nebo potratu

 • uvědomit si ustrnulé vzorce svého chování a své postuláty – vlastní přesvědčení, kterým se rozhodla uvěřit v určité fázi svého života (např. že není jako žena dost dobrá a že prožívání sexuálního aktu je „špatné“).

Pokud si žena uvědomí emoční bloky, může se vydat cestou k jejich správnému zpracování, uvolnění, smíření a uzavření celého bolestného zážitku.

A poté se může uzdravit i fyzické tělo.

Na základě ájurvédské filozofie a znalosti života, asijská kultura předpokládá, že svět je tvořen 5 prvky – nebesa (Visuddha) – vzduch (Anahata) – oheň (Manipura) – voda (Swadisthan) a země (Muladhara). Spolu s příslušnými bioenergiemi (dóšami) ovládá těchto pět prvků fyziologické a duchovně-emocionální procesy v našem těle – Váta (vzduch a nebesa) – Pitta (oheň a voda) – Kapha (země a voda). Dokud jsou tyto energie v dokonalé rovnováze, je lidská bytost považována za zdravou.

V souladu s touto moudrostí byly vybrané suroviny pečlivě namíchány a tradiční metodou zpracovány do podoby Secret Ceres. V průběhu tohoto procesu jsou bioenergie zakomponovány do každého kamene. Vložením do vagíny – centra ženského těla – mohou být energie pěti elementů optimálně vstřebány naším organismem a rozvinout se uvnitř celého těla. 

Každá tyčinka je v duchu posvátné tradice vyrobena ručně.

Složení: 

 •  alunit – kamenec 23 %
 •  Ocimi Sancti Semen – semeno bazalky posvátné 20 %
 •  Punici Granati Semen – semeno marhanovníku granátového 17 %
 •  kaolin 9 %
 •  Eurycoma Longifolii Radix – Tongkat Ali kořen 8 %
 •  Scaphium  5 %
 •  Artemisii Annui Radix – kořen pelyňku ročního 5 %
 •  Punici granati fructi corium – slupka plodu marhaníku granátového 3 % 
 •  Curcumi Xantorrhizae Radix – kořen kurkumy žlutokořenné 3 %
 •  artézká voda  3 %
 •  Piper Betle semen – betelové semeno 2 %
 • Piper Betle folium – betelový list  2 %

Alunit byl ve starověké čínské a egyptské kultuře používán k léčení krystaly a k omezení tělesného pachu. Souvisel se srdeční čakrou, i když je častěji spojován se sakrální a kořenovou čakrou. Metafyzické vlastnosti alunitu mohou pomoci vyrovnávat jin a jang – fyzické a emocionální energie,tak, že přinesou harmonii nevyváženým a dysfunkčním energiím. 

Alunit vznikal před miliony let a nachází se v mělkých částech oceánu. Také je nazýván „hvězdný krystal“. Má jasný a blýskavý odraz pod vodou, proto se dá najít i za úplňku a poté oddělit od vnějších vrstev vápenitých hornin, které ho obklopují.

Bazalka posvátná (Ocimum Sanctum) se pěstuje v tropických oblastech celé jihovýchodní Asie a je používána pro své různorodé léčivé vlastnosti v ajurvédě po tisíce let .

Také západní medicína popisuje její velmi dobré vlastnosti na lidský organizmus, které jsou dnes odbornými studiemi dobře zdokumentovány.

Tradičně je bazalka posvátná  jednou ze základních složek rostlinných produktů, které jsou určené k péči o pleť. Přispívá k dobrému stavu pokožky, udržuje pleť jasnou a čistou.

Při vaginální aplikaci udržuje dobrý stav sliznice a vaginální mikroflóry.

Nejstarší zmínky o marhaníku granátovém (Punica granatum) nebo také Tulsi pochází ze 4. tisíciletí př. n. l. z území Mezopotámie. Byla zde nalezena obřadní váza s tímto motivem v chrámu zasvěcené Astartě – předchůdkyni Eset, Afrodity a Venuše. Granátové jablko bylo považováno za ovoce lásky – vášně –  plodnosti, ale i za silné afrodiziakum.

Marhaníky rostou několik set let a jejich kořeny sahají do nejhlubších částí půdy a odsud čerpají minerály a stopové prvky.

Olej ze semínek obsahuje fytoestrogeny které mají vysokou koncentraci.

Při vaginální aplikaci pomáhá udržovat sliznici v dobrém zdravotním stavu a také u žen s narušenou vaginální mikroflórou a v období menopauzy.

Kaolín je jílovitá krystalická minerální látka která se vytvářela v průběhu mnoha miliónů let hydrotermálním rozkladem a transformací silikátové horniny. Ve své nejčistší podobě je sněhobílá, bez vůně a téměř bez chuti. Kaolin je nazývá podle hory v Číně (Kao-Ling), kde byl těžen po mnoho let před svým objevením v Evropě. V Asii byl používán více než 2500 let k výrobě porcelánu a také jako lék na kůži.

Pro své vlastnosti se kaolín často používá jako složka přírodní kosmetiky. Tento minerál udržuje pleť čistou a hladkou. Také obsahuje velké množství křemíku.

V přípravku Secret Ceres slouží kaolín jako nosič a zajišťuje rovnoměrné uvolňování aktivních složek.

Eurycoma longifolia (Tongkat Ali) je malý jehličnatý strom, rostoucí na kopcovitých svazích deštných pralesů v jihovýchodní Asii, včetně Malajsie a Indočíny. Byl zde pro své účinky po staletí používán jako léčivá bylina.

Obsahuje přírodní steroidní – hormonální látky, a díky těmto látkám přispívá k udržování dobrého stavu organizmu vyčerpaného únavou nebo věkem. Přispívá k udržení zdravého sexuálního života.

Scaphium je původem z Indočíny a jeho semena (malva nut) jsou užívány v tradiční čínské medicíně.

Pelyněk roční (Artemesia annua) pochází z mírného pásma Asie, kvete světle žlutě a voní sladce kafrem.

Kurkuma žlutokořenná (Curcuma xantorrhiza) je druh rostliny, která patří do rodiny zázvoru. Zázvor roste v tropickém podnebí Malajsie. Jde o známou léčivou rostlinu, která má široké spektrem účinků.

Velmi dobře udržuje v dobrého stavu vaginální sliznici – především u žen s narušenou vaginální mikroflórou a v období menopauzy. 

Pepřovník betelový (Piper betle folium) se považuje za královnu bylin v  rostlinné říši. Dříve se používal výhradně na ostrově Jáva. O této rostlině se říká, že přináší harmonii.

Artéská pramenitá voda je dokonalá krystalická struktura molekuly vody a je důležitá k zesílení synergických účinků přírodních ingrediencí, které Secret Ceres obsahuje. Artéská voda se považuje za „zralou“ vodu. Na rozdíl od vody z běžného zdroje byla po miliony let filtrována a mineralizována. Krystalická struktura vody ovlivňuje krystalickou strukturu látky, se kterou přichází do styku.

Jak Secret Ceres působí:

Navlhčením tyčinky a následným zavedením do vagíny dochází k postupnému rozpouštění složek Secret Ceres a které zanechají na sliznici vrstvičku. Tato vrstva se v průběhu dalších dní ze sliznice odloučí a v podobě bílé tkáně potom volně odchází spolu s přirozeným poševním sekretem ven z těla. Během působení dochází k uvolnění rostlinných složek

Vaginální aplikace:

 • navlhčete letmo Secret Ceres vodou, která má pokojovou teplotu a vložte do vodou omyté vagíny tak, abyste konec tyčinky  stále držela mezi palcem a ukazováčkem. Vyvarujte se styku Secret Ceres se stydkými pysky.

 • Secret Ceres nechte působit 30-90 vteřin. Pokud ucítíte, že se Secret Ceres přisává k vaginálním stěnám, pootočte ho každých 15 vteřin.

 • po aplikaci Secret Ceres  opláchněte pod tekoucí vodou, osušte nebarevným ručníkem nebo kapesníkem a vložte zpět do obalu.

  Stahující účinek můžete zaznamenat po několika minutách . Po 24 – 48 hodinách dojde ke sloupnutí vrstvičky na sliznici a ta může odcházet po menších nebo větších bílých kouscích, nebo jako jedna velká kulička. Potom při sprchování vagínu vypláchněte vodou a krouživým pohybem prstů uvnitř zkontrolujte, že ve vagíně nezůstaly žádné zbytky staré sliznice. Nepoužívejte žádné mycí prostředky, které by mohly opět narušit pH vagíny a mohly by alergicky reagovat se Secret Ceres.

  Pokud ucítíte pocity pálení, které značí nastávající ozdravný proces, aplikujte Secret Ceres po dobu, kterou snesete. Ke zmírnění projevů pálení je možno použít kokosový olej v bio kvalitě. Po několika aplikacích se již tyto příznaky nebudou objevovat. Pokud pocity silného pálení budou stále přetrvávat i po třetí aplikaci, přestaňte Secret Ceres používat na měsíc a potom začněte znovu s minimální dobou aplikace – např. 10 vteřin.

  Doporučujeme Secret Ceres užívat 1-2krát týdně dle délky očistného procesu. Aplikujte znovu vždy až po sloupnutí předchozí masky. Při takovém pravidelném používání vydrží tyčinka cca 6-12 měsíců. V rámci dlouhodobého užívání je možné Secret Ceres používat 1krát za měsíc.

  Secret Ceres neaplikujte při menstruaci a v šestinedělí.

  Vnější aplikace:

  • pro aplikaci na větší část pokožky (např. strie) nebo jako obličejovou masku celou tyčinku navlhčete teplou vodou a opakovaně třete po vybraných částech těla – ideálně po sprše, když jsou póry kůže otevřené. Nechte zaschnout na pokožce a co nejdéle vstřebat, ideálně přes noc. Poté omyjte vodou.
  • pro aplikaci na malé částí kůže (např. pupínků, malých ranek, kousanců od hmyzu, jizev apod.) špičku tyčinky navlhčete a přitiskněte ji na postižené místo po dobu asi dvou minut. Tento proces opakujte nejméně dvakrát denně.
  •  Po ukončení aplikace Secret Ceres opláchněte pod tekoucí vodou, osušte nebarevným ručníkem nebo kapesníkem a vložte zpět do obalu.   Upozornění:
   • tyčinku uchovávejte mimo dosah dětí
   • v případě kontaktu s okem okamžitě propláchněte oko vodou
   • zacházejte se Secret Ceres velmi opatrně, protože se jedná o velmi křehký produkt
   • nepoužívejte během sprchování nebo koupání, aby nedocházelo k nadměrnému rozpouštění tyčinky vodou
   • po každé aplikaci tyčinku opláchněte pod tekoucí vodou a vysušte nebarevným ručníkem nebo kapesníkem, tím se předejde popraskání povrchu tyčinky
   • nepoužívejte mýdlo nebo jiné chemické přípravky k omytí Secret Ceres
   •  pro navlhčení nebo oplach Secret Ceres nepoužívejte horkou nebo studenou vodu, minerály reagují na teplotu vodu a mohlo by dojít k prasknutí tyčinky
   • pokud byl Secret Ceres vystaven mrazu nebo velkému horku, počkejte s použitím 24 hodin, aby se aklimatizoval na pokojovou teplotu
   • v případě že se Secret Ceres rozlomí nebo uvízne ve vagíně, zaujměte polohu dřepu a zatlačte poševními svaly, tímto se tyčinka posune k poševnímu vchodu, a prsty ji snadno vytáhnete
   • pro ženy, které dosud neměly pohlavní styk, je vhodná aplikace obdobná zavádění tampónu. Nedojde tak k protržení panenské blány.
   • pro intimní hygienu se obecně nedoporučuje používat jakékoli nepřírodní prostředky, jako jsou mýdla, gely, lubrikany atd., i když mohou mít preferované pH; obsažené chemikálie v těchto prostředcích mohou narušit zdraví vagíny a pohlavních orgánů celkově
   • pokud příznaky i nadále přetrvávají, navštivte lékaře nebo homeopata
   • Secret Ceres používejte pouze dle uvedených instrukcí

Celková hmotnost včetně obalu:     800g

Obsah:     1 kus

Země původu:     Hong Kong

Cena:   2.300,- CZK