Hubnutí s rostlinnými proteiny

Hubnutí s rostlinnými proteiny

 
Jedním z nejlepších způsobů jak snížit příjem kalorií je snížit chuť. To může být jeden z největších problémů, ale existují potraviny, které vám skutečně pomohou eliminovat chutě. Je potřeba do svého jídelníčku zařadit to správné jídlo a nemusíte se nijak razantně omezovat abyste zhubli.

Hráškový protein je vyroben ze žlutého hrášku. Je to vegetariánský zdroj bílkovin a nezpůsobuje alergie, které někdy vyvolávají syrovátkové bílkoviny. Někteří lidé jsou alergičtí na syrovátku, takže pití syrovátky může skutečně vyvolat přírůstek hmotnosti. Hráškový prášek nezpůsobuje trávicí problémy a je skvělou alternativou pro lidi, kteří nekonzumují maso a mléčné výrobky. Můj oblíbený proteinový prášek je nyní PROTEIN PLUS BIO od firmy SUNWARRIOR. Obsahuje protein z hnědé rýže, hráškový protein, semena Quinoa, Chia semínka a Amarant. Je buď bez příchutě, nebo z vanilkovou a čokoládovou příchutí.

Neformální studie potvrdily, že konzumace prášku z hráškových proteinů může snížit příjem kalorií až o 1500 kalorií denně. Je důležité jíst vyváženou stravu, ale ve spojení z hráškovými proteiny se omezuje nekontrolované přejídání. Pokud dodáváte tělu jen to co potřebuje, cítíte se spokojeni s odpovídajícím počtem kalorií a vaše váha se přirozeně přizpůsobí.

Hráškový prášek vytváří pocit sytosti. Důvodem je, že hráškový protein aktivuje hormon, který se tvoří v části mozku (hypothalamus) a ten vytváří pocit sytosti. Když jíte nezdravé potraviny, naplňujete svoje tělo kaloriemi bez živin, které tělo potřebuje. Taková strava vás zasytí, ale jakmile začne proces trávení, začnete opět cítit hlad. Zatímco hráškový protein vytváří pocit sytosti po delší dobu a eliminuje chuť na sladkosti a sacharidy – dvě nejchutnější a zároveň nejničivější potraviny.

Hráškový prášek má jemnou chuť a můžete ho přidávat do koktejlů, nebo rozmíchat s oblíbeným ovocem. Přísady můžete kombinovat tak, aby vám chuťově vyhovovaly a dodaly vašemu tělu potřebné živiny.

Další produkty které vám pomůžou při hubnutí

Při hubnutí a posílení těla je důležitý i pohyb – Jak si vylepšit postavu

Napsat komentář