IMMUNE SHIELD

K čemu je Immune Shield („imunitní štít“) prospěšný?

Při mikrobiologickém rozkladu huminových látek v půdách vzniká fulvinová kyselina a při tomto procesu je nutná přítomnost mikroorganismů. Každý gram kvalitní zeminy obsahuje více než 4 miliardy mikroorganismů. Tyto mikroorganismy se účastní tvorby biochemických látek – humusu, které jsou nezbytné pro zdravý a přirozený vývoj rostlin a zvířat. Pokud tyto mikroorganismy zaniknou díky postupující chemizací zemědělství, zanikne i náš život. Při přípravě jednoho akru úrodné kvalitní zeminy se práce mikroorganismů rovná energii, kterou vynaloží 10 000 lidí při stejném úsilí za stejný časový úsek. A právě zásluhou těchto přírodních bioaktivních látek v kombinaci s ionty stříbra je Immune Shield tak účinný. Navíc se lehce rozpouští ve vodě a jeho složení usnadňuje pronikání účinných látek do buněk celého těla.

K vnějšímu použití:

Složení: komplex kyseliny fulvinové obohacené o ionty stříbra, čištěná voda

Tyto minerály a prvky jsou obsaženy ve stopovém množství: barium, bismut, bor, brom, vápník, uhlík, cesium, kobalt, měď, europium, gadolinium, galium, germanium, zlato, hafnium, holminium, vodík, indium, jód, iridium, železo, lantahnum, lithium, lutecum, hořčík, mangan, molybden, neodymium, nikl, niob, dusík, kyslík, palladium, fosfor, platina, draslík, praseodymium, rhenium, rubidium, samarium, scandium, selen, křemík, sodík, stroncium, síra, tantallium, tellurium, terbium, thulium, tin, titan, tungsten, vanadium, ytterbium, yttrium, zinek, zirkonium

Složení v 1 dávce – půl čajové lžičky = 2,5ml

ionty stříbra     50 ppm/2,4mg

Forma:     Tekutina

Obsah:     236,5ml

Země původu:     Brazílie

Cena:   990,- CZK                  

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.