ESENCIÁLNÍ OLEJ VALOR®

Směs esenciálních olejů Valor® – obnovuje rovnováhu těla a vyrovnává kostru a páteř – navozuje pocit odvahy – sebedůvěry – sebeúcty – vyrovnává energie. Tento esenciální olej je možné použít i jako parfém.

Použítí  rozprašujte v místnosti nejdéle 20 min, nebo aplikujte čistý olej na chodidla, ramena a zápěstí. Používá se na plísňová onemocnění, kandidózu, ekzémy a lupenku.

Složení:

  •   Růžové dřevo (Aniba rosaeodora) – má protivirové, antiparazitické, antibakteriální a protiplísňové účinky. Stimuluje a zlepšuje pružnost pokožky. Vůně růžového dřeva má posilující a stabilizující účinek.
  •   Heřmánek modrý (Tanacetum annuum) – čistí játra a lymfatický systém, působí proti zlosti a negativním emocím tím že posiluje sebekontrolu.
  •   Kadidlo (Boswellia carteri) – stimuluje limbickou část mozku, posiluje imunitní systém, povznáší mysl a napomáhá překonat stres a beznaděj, tlumí deprese. Je vhodný pro meditace – zvyšuje duchovní vnímavost a zlepšuje náladu.
  •   Smrk (Picea mariana) – používá se při artritidě a revmatismu a kandidóze. Je vhodný při zánětech nosu a dýchacího systému, ischiatických problémech a při bederním ústřelu. Vůně smrku uvolňuje emocionální bloky a přináší pocity stability a vyrovnanosti. Dle tradice má frekvenci prosperity.
  •   Mandlový olej (Prunus dulcis)

Terapeutická kvalita esenciální olejů společnosti Young Living

Světovou jedničkou v produkci 100% přírodních esenciálních olejů, které mají  nejvyšší terapeutickou třídu je společnost Young Living. Proces výroby, který se nazývá „seed to seel“ – „od semínka k obalu“ je klíčem ke kvalitě a čistotě olejů. Tento proces zajišťuje maximální kontrolu nad celým procesem při vzniku těchto esenciálních olejů; pěstování rostlin na vlastních farmách – pečlivá destilace – testování olejů v laboratoři – konečné zabalení produktů.

Zakladatel společnosti Dr. Gery Young, studoval v Egyptě, ve Francii a ve středomoří starověké způsoby výroby esenciálních olejů a jejich využití pro tělesné a psychické zdraví. Gary Youngovi se podařilo dosáhnout takové kvality a účinnosti těchto esenciálních olejů díky pečlivé výrobě a podle původních postupů. 

Forma:   Tekutina

Obsah:   5ml

Země původu:   USA

Cena:   1.080,- CZK          

Může způsobit podráždění pokožky. Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.