ESENCIÁLNÍ OLEJ THIEVES®

Směs esenciálních olejů Thieves®  vznikl díky čtyřem francouzským zlodějům, kteří okrádali oběti moru. Před nákazou touto nemocí se chránili esenciálními oleji z rozmarýnu, hřebíčku a dalších rostlin. Aby jim byl snížen trest, byli donuceni své tajemství vyzradit. 

Na Weber State University v Utahu byla provedena studie, která demonstrovala smrtící sílu esenciálních olejů v boji proti mikroorganismům. Ukázalo se, že po 12-timinutovém rozprašování esenciálních olejů došlo ke snížení 90% grampozitivních mikroorganismů a úmrtnost se zvýšila na 99,3% po 20 minutovém rozprašování. A po 12-ti minutovém rozprašování byla úmrtnost gramnegativních bakterií zvýšena na 99,96%.

 Použití – každé 3-4 hodiny rozprašujte v místnosti po dobu 15 min, nebo aplikujte čistý olej na chodidla. Při aplikaci na pokožku olej řeďte 1:15 s rostlinným olejem poté ji nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Složení:

  • Hřebíček (Syzygium aromaticum) – má protiplísňové, antivirové a anti-infekční účinky a je jedním z nejvíce antimikrobiálních a antiseptických esenciálních olejů. Hřebíček je nejsilnější antioxidant – dosahuje hodnoty ORAC 1 078 700 µTE/100 g
  • Citron (Citrus limon) – obsahuje složky, které posilují imunitu, má antiseptické vlastnosti, podporuje krevní oběh, tvorbu leukocytů a lymfatický systém
  • Kůra skořice (Cinnamomum verum) – je silně antibakteriální, antivirová a antimykotická a je jedním z nejsilnějších známých antiseptik
  • Eukalyptus (Eucalyptus radiata) je protizánětlivý – anti-infekční -antibakteriální – antivirový .
  • Rozmarýn (Rosmarinus officinalis CT cineol) – má vysoký obsah cineolu, které jsou klíčové součásti antiseptických léčiv. Rozmarýn je antiseptický a antimikrobiální. 

Terapeutická kvalita esenciální olejů společnosti Young Living

Světovou jedničkou v produkci 100% přírodních esenciálních olejů, které mají  nejvyšší terapeutickou třídu je společnost Young Living. Proces výroby, který se nazývá „seed to seel“ – „od semínka k obalu“ je klíčem ke kvalitě a čistotě olejů. Tento proces zajišťuje maximální kontrolu nad celým procesem při vzniku těchto esenciálních olejů; pěstování rostlin na vlastních farmách – pečlivá destilace – testování olejů v laboratoři – konečné zabalení produktů.

Zakladatel společnosti Dr. Gery Young, studoval v Egyptě, ve Francii a ve středomoří starověké způsoby výroby esenciálních olejů a jejich využití pro tělesné a psychické zdraví. Gary Youngovi se podařilo dosáhnout takové kvality a účinnosti těchto esenciálních olejů díky pečlivé výrobě a podle původních postupů. 

Forma:   Tekutina

Obsah:   15ml

Země původu:   USA

Cena:   1.230,- CZK          

Může způsobit podráždění pokožky. Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.