ESENCIÁLNÍ OLEJ MÁTA

Máta peprná je jedna z nejstarších a nejcennějších bylin. Esenciální olej z Máty peprné (Mentha piperita) se používá se pro zklidnění a harmonizaci trávení. Má silné osvěžující mentolové aroma a má pozitivní vliv na dýchací systém.

Přínosy esenciálního mátového oleje:

  • je vhodný k osvěžení dutiny ústní namísto žvýkačky
  • olej z máty harmonizace trávení a zažívání
  • rovněž vyvolává pocit sytosti
  • vůně máty peprné osvěžuje a zvyšuje mentální bdělost
  • může se použít pro ochucení jídel a vody (1 kapka do 1-2 litrů vody)
  • mátový olej ulevuje při respiračních potížích, při bolestech a křečích a při migrénách
  • v horkých poskytuje ochlazení 
  • uklidňuje pocity svědění

Použítí – rozprašujte v místnosti nebo  aplikujte čistý olej na chodidla. Pro aplikaci na pokožku řeďte olej 1:2 s rostlinným olejem. Se zavřenýma očima inhalujte olej přímo z dlaní. Rozetřete 1 kapku oleje v dlaních a aplikujte na bolavé místo (spánky, břicho, svaly).

Složení: 100% esenciální olej z máty peprné

Terapeutická kvalita esenciální olejů společnosti Young Living

Světovou jedničkou v produkci 100% přírodních esenciálních olejů, které mají  nejvyšší terapeutickou třídu je společnost Young Living. Proces výroby, který se nazývá „seed to seel“ – „od semínka k obalu“ je klíčem ke kvalitě a čistotě olejů. Tento proces zajišťuje maximální kontrolu nad celým procesem při vzniku těchto esenciálních olejů; pěstování rostlin na vlastních farmách – pečlivá destilace – testování olejů v laboratoři – konečné zabalení produktů.

Zakladatel společnosti Dr. Gery Young, studoval v Egyptě, ve Francii a ve středomoří starověké způsoby výroby esenciálních olejů a jejich využití pro tělesné a psychické zdraví. Gary Youngovi se podařilo dosáhnout takové kvality a účinnosti těchto esenciálních olejů díky pečlivé výrobě a podle původních postupů.

Forma:   Tekutina

Obsah:   15ml

Země původu:   USA

Cena:  950,- CZK          

Může způsobit podráždění pokožky. Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.