ESENCIÁLNÍ OLEJ CITRON

Esenciální olej z citrónu má silné a očišťující, citrusové aroma, které revitalizuje a povzbuzuje. Získává se lisováním za studena z kůry citrónu. Obsahuje 68 % d-limonenu, silného antioxidantu.

Přínosy esenciálního oleje:

  • příznivě podporuje trávení
  • je účinný při oparu, bradavicích, aftech a plísních na nohou
  • vůně esenciálního oleje osvěžuje a zvyšuje mentální bdělost
  • je vhodný i pro ochucení jídel a vody (1 kapka do 1-2 litrů vody)
  • podporuje lymfatický systém
  • účinně rozpouští mastnotu a vodní kámen

Použítí: olej rozprašujte v místnosti, nebo aplikujte čistý olej na chodidla. Pro aplikaci na pokožku řeďte 1:2 s rostlinným olejem. Esenciální olej inhalujte přímo z dlaní a mějte při tom zavřené oči. Nenanášejte na kůži, kterou budete vystavovat přímému slunečnímu svitu.

Složení: 100% esenciální olej z citronové kůry

 Terapeutická kvalita esenciální olejů Young Living

Světovou jedničkou v produkci 100% přírodních esenciálních olejů nejvyšší terapeutické třídy je Společnost Young Living. Klíčem ke kvalitě a čistotě olejů je proces výroby který se nazývá „seed to seal“ – neboli od semínka k obalu. Tento proces zajišťuje maximální kontrolu nad celým procesem vzniku esenciálních olejů. To znamená od rostlin pěstovaných na vlastních farmách, přes pečlivou destilaci při nízkém tlaku a teplotě, až po testování olejů v laboratoři a konečnému zabalení produktu. Doktor Gary Young, který společnost Young Living založil, studoval ve Francii, Egyptě a středomoří starověké a středověké způsoby výroby a využití esenciálních olejů pro tělesné i psychické zdraví. Takové kvality a účinnosti esenciálních olejů se Gary Youngovi podařilo dosáhnou díky pěstováním bylin na vlastních farmách a pečlivou výrobou podle původních postupů, které byla v několika posledních staletích zapomenuta.

Forma:     Tekutina

Obsah:     15ml

Země původu:     USA

Cena:   490,- CZK          

 Může způsobit podráždění pokožky. Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.