ENZYMY POSILUJÍCÍ TRÁVENÍ

Aby náš organismu dobře fungoval, je velmi důležité správné trávení. Pokud chybí tělu enzymy, musí si pracně vytvářet své vlastní. Následkem nedostatku enzymů je, že potrava zůstane pouze natrávená. Produkt Digestion Enhancement Enzymes™ zvyšuje vstřebávání a využití potravy a dalších obsažených doplňků, které jsou v potravě obsaženy. Minimalizuje se tak množství zcela nestráveného nebo jen natráveného jídla, které je pro tělo toxické.

Pokud je tělo nuceno si vytvářet samo trávicí enzymy, více se vyčerpá – produkuje méně trávicích enzymů a to je příčinou oslabeného zdraví, vzniku nemocí, stárnutí, degenerace, nedostatku vitality a dalších problémů s tím spojených.

Pokud tělo přijímá potravu, která je zbavena enzymů jako jsou vařená jídla, jídla ohřátá nad teplotu 45°C, nenamáčené ořechy, semínka a obilná zrna, jsou tělní zásoby metabolických antioxidačních enzymů nižší a buňky jsou vystaveny vyšší míře ničivých účinků volných radikálů. Digestion Enhancement Enzymes™ nutričně podporuje zvýšenou hladinu metabolických antioxidantů a tak podporuje využití a vstřebávání živin z potravy.

Digestion Enhancement Enzymes™ nahradí enzymy, které v tepelně upraveném jídle chybí a v syrové stravě mohou mít zásluhou nedostatku minerálů sníženou hladinu. Jídlo bude lépe strávené a cenné zásoby metabolických enzymů se ve vašem těle nebudou vyčerpávat. Tímto se zásadně zvýší schopnost vstřebání jídla a potravinových doplňků.

Jste tím, co strávíte a vstřebáte; nikoli pouze tím, co jíte.

Rostlinné vs. živočišné enzymy:

  • rostlinné enzymy fungují ve všech fázích trávení, včetně fáze natrávení.
  • živočišné enzymy, které obvykle pochází ze slinivky břišní jatečních zvířat  jsou aktivní pouze v pozdějších fázích trávení. Jsou mnohem méně efektivní, protože se nepodílejí na procesu natrávení.

Blahodárné účinky enzymů

  • proteáza, amyláza, lipáza, celulóza, alfa-glykosidáza   podporují zdravé trávení, pomáhají absorbovat tělu nezbytné minerály, jsou důležité pro jedince, kteří pravidelně konzumují potravu bohatou na tuky a cukry
  • bromelain  přispívá k normální funkci imunitního systému a podporuje zdraví cév
  • papain – podporuje normální funkci imunity a obranyschopnost, má antioxidační účinky

Složení ve dvou kapslích

Proteáza                                                        25250 HUT

Proteáza odolná vůči kyselinám              220 SAP      

Lipáza                                                            1650 FIP

Amyláza                                                         5500 DU

Celuláza                                                          1000 CU

Laktáza (ne mléčná)                                    400 LAC

Bromelain                                                      11000 PU

Papain                                                             13200 PU

Alfa galaktosidáza                                         90 GaIU

 

Doporučené dávkování: 1-5 kapslí ke každému jídlu (v závislosti na množství vařené stravy a problémech s trávením)

Forma:     Kapsle

Obsah:     120 kapslí

Země původu:     USA

Vegan, Gluten-Free

Cena:   770,- CZK             

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.